RAZPORED
KOLO DOMAČI GOSTJE ČAS TEKME DAN, DATUM SKUPINA
1 ŠD Vuhred - Bar Kogal KMN Vuzenica 18.00 Sobota, 2.9.2023 A
1 KMN Josipdol KMN Remšnik 19.30 Sobota, 2.9.2023 A
1 Okrepčevalnica Olga - Kapla 1 SM Ožbalt 18.00 Sobota, 2.9.2023 A
1 ŠD Sv. Anton 2017 - Stroka.si KMN Hudi kot 11.00 Nedelja, 3.9.2023 A
1 Okrepčevalnica Olga - Kapla 2 ŠK Sp. Muta - Hidravlika Korat 19.00 Sobota, 2.9.2023 B
1 KMN Brezno KMN Trbonje 18.00 Sobota, 2.9.2023 B
1 ŠD Vas ŠD Lehen 17.00 Nedelja, 3.9.2023 B
           
2 KMN Vuzenica KMN Hudi Kot 17.00 Nedelja, 10.9.2023 A
2 SM Ožbalt ŠD Sv. Anton 2017 - Stroka.si 10.00 Nedelja, 10.9.2023 A
2 KMN Remšnik Okrepčevalnica Olga - Kapla 1 18.00 Sobota, 9.9.2023 A
2 ŠD Vuhred - Bar Kogal KMN Josipdol 19.30 Sobota, 9.9.2023 A
2 ŠK Sp. Muta - Hidravlika Korat ŠD Lehen 19.30 Sobota, 9.9.2023 B
2 KMN Trbonje ŠD Vas 18.00 Sobota, 9.9.2023 B
2 Okrepčevalnica Olga - Kapla 2 KMN Brezno 19.00 Sobota, 9.9.2023 B
           
3 KMN Josipdol KMN Vuzenica 18.00 Nedelja, 17.9.2023 A
3 Okrepčevalnica Olga - Kapla 1 ŠD Vuhred - Bar Kogal 18.30 Sobota, 16.9.2023 A
3 ŠD Sv. Anton 2017 - Stroka.si KMN Remšnik 10.00 Nedelja, 17.9.2023 A
3 KMN Hudi Kot SM Ožbalt 17.00 Nedelja, 17.9.2023 A
3 KMN Brezno ŠK Sp. Muta - Hidravlika Korat 20.00 Sobota, 16.9.2023 B
3 ŠD Vas Okrepčevalnica Olga - Kapla 2 16.30 Nedelja, 17.9.2023 B
3 ŠD Lehen KMN Trbonje 19.30 Sobota, 16.9.2023 B
           
4 KMN Vuzenica SM Ožbalt 17.30 Nedelja, 24.9.2023 A
4 KMN Remšnik KMN Hudi Kot 18.00 Sobota, 23.9.2023 A
4 ŠD Vuhred - Bar Kogal ŠD Sv. Anton 2017 - Stroka.si 19.30 Sobota, 23.9.2023 A
4 KMN Josipdol Okrepčevalnica Olga - Kapla 1 18.00 Nedelja, 24.9.2023 A
4 ŠK Sp. Muta - Hidravlika Korat KMN Trbonje 18.00 Sobota, 23.9.2023 B
4 Okrepčevalnica Olga - Kapla 2 ŠD Lehen 18.30 Sobota, 23.9.2023 B
4 KMN Brezno ŠD Vas 20.00 Sobota, 23.9.2023 B
           
5 Okrepčevalnica Olga - Kapla 1 KMN Vuzenica 18.30 Sobota 30.9.2023 A
5 ŠD Sv. Anton 2017 - Stroka.si KMN Josipdol 11:30 Nedelja 1.10.2023 A
5 KMN Hudi Kot ŠD Vuhred - Bar Kogal 16.30 Nedelja 1.10.2023 A
5 SM Ožbalt KMN Remšnik 10.00 Nedelja 1.10.2023 A
5 ŠD Vas ŠK Sp. Muta - Hidravlika Korat 18.00 Nedelja 1.10.2023 B
5 ŠD Lehen KMN Brezno 19.30 Sobota 30.9.2023 B
5 KMN Trbonje Okrepčevalnica Olga - Kapla 2 18.00 Sobota 30.9.2023 B
           
6 KMN Vuzenica KMN Remšnik 17.00 Nedelja 8.10.2023 A
6 ŠD Vuhred - Bar Kogal SM Ožbalt 19.30 Sobota 7.10.2023 A
6 KMN Josipdol KMN Hudi Kot 18.00 Sobota 7.10.2023 A
6 Okrepčevalnica Olga - Kapla 1 ŠD Sv. Anton 2017 - Stroka.si 18.00 Sobota 7.10.2023 A
6 ŠK Sp. Muta - Hidravlika Korat Okrepčevalnica Olga - Kapla 2 19.30 Sobota 7.10.2023 B
6 KMN Trbonje KMN Brezno 18.00 Sobota 7.10.2023 B
6 ŠD Lehen ŠD Vas 19.30 Sobota 7.10.2023 B
           
7 ŠD Sv. Anton 2017 - Stroka.si KMN Vuzenica 10.00 Nedelja 15.10.2023 A
7 KMN Hudi Kot Okrepčevalnica Olga - Kapla 1 16.30 Nedelja 15.10.2023 A
7 SM Ožbalt KMN Josipdol 10.00 Nedelja 15.10.2023 A
7 KMN Remšnik ŠD Vuhred - Bar Kogal 18.00 Sobota 14.10.2023 A
7 ŠD Lehen ŠK Sp. Muta - Hidravlika Korat 19.30 Sobota 14.10.2023 B
7 ŠD Vas KMN Trbonje 18.00 Nedelja 15.10.2023 B
7 KMN Brezno Okrepčevalnica Olga - Kapla 2 19.30 Sobota 14.10.2023 B
           
8 KMN Vuzenica ŠD Vuhred - Bar Kogal 16.00 Nedelja 22.10.2023 A
8 KMN Remšnik KMN Josipdol 17.30 Sobota 21.10.2023 A
8 SM Ožbalt Okrepčevalnica Olga - Kapla 1 18.30 Nedelja 7.4.2024 A
8 KMN Hudi Kot ŠD Sv. Anton 2017 - Stroka.si 16.30 Nedelja 7.4.2024 A
8 ŠK Sp. Muta - Hidravlika Korat KMN Brezno 19.00 Sobota 21.10.2023 B
8 Okrepčevalnica Olga - Kapla 2 ŠD Vas 19.00 Sobota 21.10.2023 B
8 KMN Trbonje ŠD Lehen 17.30 Sobota 21.10.2023 B
           
9 KMN Hudi Kot KMN Vuzenica 16.30 Nedelja 14.4.2024 A
9 ŠD Sv. Anton 2017 - Stroka.si SM Ožbalt 11.00 Nedelja 14.4.2024 A
9 Okrepčevalnica Olga - Kapla 1 KMN Remšnik 19.00 Sobota 13.4.2024 A
9 KMN Josipdol ŠD Vuhred - Bar Kogal 18.00 Nedelja 14.4.2024 A
9 KMN Trbonje ŠK Sp. Muta - Hidravlika Korat 18.00 Nedelja 7.4.2024 B
9 ŠD Lehen Okrepčevalnica Olga - Kapla 2 18.00 Sobota 6.4.2024 B
9 ŠD Vas KMN Brezno 17.00 Nedelja 7.4.2024 B
           
10 KMN Vuzenica KMN Josipdol 18.00 Sobota 20.4.2023 A
10 ŠD Vuhred - Bar Kogal Okrepčevalnica Olga - Kapla 1 19.30 Sobota 20.4.2023 A
10 KMN Remšnik ŠD Sv. Anton 2017 - Stroka.si 18.00 Sobota 20.4.2023 A
10 SM Ožbalt KMN Hudi Kot 18.30 Nedelja 21.4.2024 A
10 ŠK Sp. Muta - Hidravlika Korat ŠD Vas 20.00 Sobota 13.4.2024 B
10 KMN Brezno ŠD Lehen 18.00 Nedelja 14.4.2024 B
10 Okrepčevalnica Olga - Kapla 2 KMN Trbonje 18.00 Sobota 13.4.2024 B
           
11 SM Ožbalt KMN Vuzenica 18.30 Nedelja 28.4.2024 A
11 KMN Hudi Kot KMN Remšnik 17.00 Nedelja 28.4.2024 A
11 ŠD Sv. Anton 2017 - Stroka.si ŠD Vuhred - Bar Kogal 11.00 Nedelja 28.4.2024 A
11 Okrepčevalnica Olga - Kapla 1 KMN Josipdol 19.30 Sobota 27.4.2024 A
11 ŠD Vas ŠD Lehen 17.00 Nedelja 21.4.2024 B
11 Okrepčevalnica Olga - Kapla 2 KMN Trbonje 19.15 Sobota 20.4.2024 B
11 ŠK Sp. Muta - Hidravlika Korat KMN Brezno 19.15 Sobota 20.4.2024 B
           
12 KMN Vuzenica Okrepčevalnica Olga - Kapla 1 18.00 Sobota 4.5.2024 A
12 KMN Josipdol ŠD Sv. Anton 2017 - Stroka.si 18.00 Sobota 4.5.2024 A
12 ŠD Vuhred - Bar Kogal KMN Hudi Kot 19.30 Sobota 4.5.2024 A
12 KMN Remšnik SM Ožbalt 18.00 Sobota 4.5.2024 A
12 ŠD Lehen KMN Brezno 18.00 Sobota 27.4.2024 B
12 KMN Trbonje ŠK Sp. Muta - Hidravlika Korat 18.30 Nedelja 28.4.2024 B
12 ŠD Vas Okrepčevalnica Olga - Kapla 2 17.00 Nedelja 28.4.2024 B
           
13 KMN Remšnik KMN Vuzenica 18.00 Sobota 11.5.2024 A
13 SM Ožbalt ŠD Vuhred - Bar Kogal 18.30 Nedelja 12.5.2024 A
13 KMN Hudi Kot KMN Josipdol 17.00 Nedelja 12.5.2024 A
13 ŠD Sv. Anton 2017 - Stroka.si Okrepčevalnica Olga - Kapla 1 11.00 Nedelja 12.5.2024 A
13 Okrepčevalnica Olga - Kapla 2 ŠD Lehen 19.30 Sobota 4.5.2024 B
13 ŠK Sp. Muta - Hidravlika Korat ŠD Vas 19.30 Sobota 4.5.2024 B
13 KMN Brezno KMN Trbonje 19.00 Nedelja 5.5.2024 B
           
14 KMN Vuzenica ŠD Sv. Anton 2017 - Stroka.si 18.00 Sobota 18.5.2024 A
14 Okrepčevalnica Olga - Kapla 1 KMN Hudi Kot 19.30 Sobota 18.5.2024 A
14 KMN Josipdol SM Ožbalt 10.00 Nedelja 19.5.2024 A
14 ŠD Vuhred - Bar Kogal KMN Remšnik 18.00 Sobota 18.5.2024 A
14 ŠD Lehen KMN Trbonje 11.00 Nedelja 12.5.2024 B
14 ŠD Vas KMN Brezno 17.00 Nedelja 12.5.2024 B
14 Okrepčevalnica Olga - Kapla 2 ŠK Sp. Muta - Hidravlika Korat 19.30 Sobota 11.5.2024 B
           
15 ŠK Sp. Muta - Hidravlika Korat ŠD Lehen 19.15 Sobota 18.5.2024 B
15 KMN Brezno Okrepčevalnica Olga - Kapla 2 18.00 Nedelja 19.5.2024 B
15 KMN Trbonje ŠD Vas 18.00 Sobota 18.5.2024 B