REZULTATI KOL
KOLO DOMAČI GOSTJE REZULTAT
1 LUDO DRUŠTVO KMN HAVAJI - AVTO MARZEL 3:3
1 ŠD SV. ANTON NA POHORJU KMN VUZENICA 4:3
1 ŠD KLOŠTER - GRADBENIŠTVO JANI KMN REMŠNIK - VAS 7:1
1 ŠD AGENCIJA MORI OŽBALT KMN BREZNO 7:1
1 KMN RIBNICA NA POHORJU HIDRAVLIKA KORAT - MARKET MUTA 7:6
1 KMN HUDI KOT - BAR HUTA PROST  
1 KAVA BAR JOSIPDOL BAR MONINI 4:3
1 ŠD VUHRED - CAPRICORNE OKREPČEVALNICA OLGA - KAPLA 2 0:4
1 ŠD SV. ANTON NA POHORJU 2017 KMN LEHEN - TEHNOCENTER 9:0
1 KMN TRBONJE OKREPČEVALNICA OLGA - KAPLA 1 2:7
2 LUDO DRUŠTVO HIDRAVLIKA KORAT - MARKET MUTA 4:5
2 KMN BREZNO KMN RIBNICA NA POHORJU 1:8
2 KMN REMŠNIK - VAS ŠD AGENCIJA MORI OŽBALT 3:0
2 ŠD KLOŠTER - GRADBENIŠTVO JANI KMN VUZENICA 2:8
2 KMN HAVAJI - AVTO MARZEL ŠD SV. ANTON NA POHORJU 3:3
2 PROST OKREPČEVALNICA OLGA - KAPLA 1  
2 KMN LEHEN - TEHNOCENTER KMN TRBONJE 2:7
2 ŠD VUHRED - CAPRICORNE ŠD SV. ANTON NA POHORJU 2017 2:2
2 BAR MONINI OKREPČEVALNICA OLGA  - KAPLA 2 1:5
2 KMN HUDI KOT - BAR HUTA KAVA BAR JOSIPDOL 0:1
3 LUDO DRUŠTVO ŠD SV. ANTON NA POHORJU 2:7
3 ŠD KLOŠTER - GRADBENIŠTVO JANI KMN HAVAJI - AVTO MARZEL 5:8
3 ŠD AGENCIJA MORI OŽBALT KMN VUZENICA 4:4
3 KMN RIBNICA NA POHORJU KMN REMŠNIK - VAS 5:0
3 HIDRAVLIKA KORAT - MARKET MUTA KMN BREZNO 2:6
3 KAVA BAR JOSIPDOL PROST  
3 KMN HUDI KOT - BAR HUTA OKREPČEVALNICA OLGA - KAPLA 2 0:7
3 ŠD SV. ANTON NA POHORJU 2017 BAR MONINI 12:4
3 KMN TRBONJE ŠD VUHRED - CAPRICORNE 7:5
3 KMN LEHEN - TEHNOCENTER OKREPČEVALNICA OLGA - KAPLA 1 1:11
4 LUDO DRUŠTVO KMN BREZNO 2:4
4 KMN REMŠNIK - VAS HIDRAVLIKA KORAT - MARKET MUTA 1:3
4 KMN VUZENICA KMN RIBNICA NA POHORJU 3:4
4 KMN HAVAJI - AVTO MARZEL ŠD AGENCIJA MORI OŽBALT 5:5
4 ŠD KLOŠTER - GRADBENIŠTVO JANI ŠD SV. ANTON NA POHORJU 4:3
4 PROST KMN LEHEN - TEHNOCENTER  
4 ŠD VUHRED - CAPRICORNE OKREPČEVALNICA OLGA - KAPLA 1 4:6
4 BAR MONINI KMN TRBONJE 3:4
4 KMN HUDI KOT - BAR HUTA ŠD SV. ANTON NA POHORJU 2017 2:3
4 KAVA BAR JOSIPDOL OKREPČEVALNICA OLGA  - KAPLA 2 4:4
5 ŠD KLOŠTER - GRADBENIŠTVO JANI LUDO DRUŠTVO 6:5
5 ŠD SV. ANTON NA POHORJU ŠD AGENCIJA MORI OŽBALT 1:4
5 KMN RIBNICA NA POHORJU KMN HAVAJI - AVTO MARZEL 11:0
5 HIDRAVLIKA KORAT - MARKET MUTA KMN VUZENICA 2:3
5 KMN BREZNO KMN REMŠNIK - VAS 4:3
5 OKREPČEVALNICA OLGA  - KAPLA 2 PROST  
5 ŠD SV. ANTON NA POHORJU 2017 KAVA BAR JOSIPDOL 1:3
5 KMN TRBONJE KMN HUDI KOT - BAR HUTA 1:3
5 OKREPČEVALNICA OLGA - KAPLA 1 BAR MONINI 9:3
5 KMN LEHEN - TEHNOCENTER ŠD VUHRED - CAPRICORNE 3:2
6 LUDO DRUŠTVO KMN REMŠNIK - VAS 5:3
6 KMN VUZENICA KMN BREZNO 4:2
6 KMN HAVAJI - AVTO MARZEL HIDRAVLIKA KORAT - MARKET MUTA 4:5
6 ŠD SV. ANTON NA POHORJU KMN RIBNICA NA POHORJU 4:5
6 ŠD KLOŠTER - GRADBENIŠTVO JANI ŠD AGENCIJA MORI OŽBALT 2:3
6 PROST ŠD VUHRED - CAPRICORNE  
6 BAR MONINI KMN LEHEN - TEHNOCENTER 5:2
6 KMN HUDI KOT - BAR HUTA OKREPČEVALNICA OLGA - KAPLA 1 1:8
6 KAVA BAR JOSIPDOL KMN TRBONJE 3:0
6 ŠD SV. ANTON NA POHORJU 2017 OKREPČEVALNICA OLGA - KAPLA 2 5:4
7 ŠD AGENCIJA MORI OŽBALT LUDO DRUŠTVO 3:5
7 KMN RIBNICA NA POHORJU ŠD KLOŠTER - GRADBENIŠTVO JANI 5:1
7 HIDRAVLIKA KORAT - MARKET MUTA ŠD SV. ANTON NA POHORJU 2:4
7 KMN BREZNO KMN HAVAJI - AVTO MARZEL 6:8
7 KMN REMŠNIK - VAS KMN VUZENICA 1:4
7 ŠD SV. ANTON NA POHORJU 2017 PROST  
7 OKREPČEVALNICA OLGA - KAPLA 2 KMN TRBONJE 6:5
7 OKREPČEVALNICA OLGA - KAPLA 1 KAVA BAR JOSIPDOL 5:1
7 KMN LEHEN - TEHNOCENTER KMN HUDI KOT - BAR HUTA 4:4
7 ŠD VUHRED - CAPRICORNE BAR MONINI 4:4
8 LUDO DRUŠTVO KMN VUZENICA 2:4
8 KMN HAVAJI - AVTO MARZEL KMN REMŠNIK - VAS 4:2
8 ŠD SV. ANTON NA POHORJU KMN BREZNO 5:2
8 ŠD KLOŠTER - GRADBENIŠTVO JANI HIDRAVLIKA KORAT - MARKET MUTA 8:1
8 ŠD AGENCIJA MORI OŽBALT KMN RIBNICA NA POHORJU 2:8
8 PROST BAR MONINI  
8 KMN HUDI KOT - BAR HUTA ŠD VUHRED - CAPRICORNE 7:5
8 KAVA BAR JOSIPDOL KMN LEHEN - TEHNOCENTER 6:4
8 OKREPČEVALNICA OLGA  - KAPLA 2 OKREPČEVALNICA OLGA - KAPLA 1 3:3
8 ŠD SV. ANTON NA POHORJU 2017 KMN TRBONJE 7:3
9 KMN RIBNICA NA POHORJU LUDO DRUŠTVO 8:3
9 HIDRAVLIKA KORAT - MARKET MUTA ŠD AGENCIJA MORI OŽBALT 5:3
9 KMN BREZNO ŠD KLOŠTER - GRADBENIŠTVO JANI 2:8
9 ŠD SV. ANTON NA POHORJU KMN REMŠNIK - VAS 7:1
9 KMN VUZENICA KMN HAVAJI - AVTO MARZEL 3:4
9 KMN TRBONJE PROST  
9 ŠD SV. ANTON NA POHORJU 2017 OKREPČEVALNICA OLGA - KAPLA 1 2:3
9 KMN LEHEN - TEHNOCENTER OKREPČEVALNICA OLGA  - KAPLA 2 0:10
9 ŠD VUHRED - CAPRICORNE KAVA BAR JOSIPDOL 1:2
9 BAR MONINI KMN HUDI KOT - BAR HUTA 5:8